/Files/images/St_upr.jpgНаші педагогічні працівники

ПІБ педпрацівника

предмет,який викладає.

1

Козлова В.С.

математика

2

Клюєва Н.Г.

історія України, Всесвітня історія, правознавство, людина і світ

3

Московченко О.М.

укр. мова та література, зар.література, укр. ділове мовлення

4

Мартиненко Т.П.

інформатика, МСП, основи технічного редагування та оформлення тексту, техніка пошуку роботи

5

Романенко С.М.

основи санітарії та гігієни, фізіологія харчування

6

Новикова Н.А.

біологія, ТКОІ, екологія

7

Новикова Т.М.

фізика, електротехніка, інформаційні технології, астрономія, ПДР

8

Дерпа Н.О.

хімія, географія, ділова етика та культура спілкування

9

Чельцова О.В.

англійська мова, художня культура

10

Яворський С.І.

технологія кам'яних робіт

11

Сапун В.О.

технології, устаткування ПХ, організація виробництва, матеріалознавство

12

Литовська О.М.

технологія приготування їжі, облік. калькул. звітність,

13

Журін О.В.

фізична культура

14

Філіпович В.В.

захист Вітчизни

15

Хоруженко А.О.

інформатика

16

Непомнящих Н.С.

майстер в/н за професією "Перукар (перукар-модельєр)"

17

Тищенко А.В.

майстер в/н за професією "Електрогазозварник"

18

Ломакіна О.П.

майстер в/н за професією"Оператор комп'ютерного набору; обліковець з реєстрації бухгалтерських даних"

19

Максименко Ю.В.

майстер в/н за професією"Кухар; кондитер"

20

Демидчик А.В.

майстер в/н за професією"Столяр будівельний; верстатник деревообробних верстатів"

21

Лукаш О.М.

майстер в/н за професією"Кухар; кондитер"

22

Базурин С.М.

майстер в/н за професією"Столяр будівельний; верстатник деревообробних верстатів"

23

Щебедько Я.М.

майстер в/н за професією"Кухар; кондитер"

24

Лукаш В.І.

майстер в/н за професією"Столяр будівельний; верстатник деревообробних верстатів"

25

Маньковський О.В.

майстер в/н за професією"Муляр; штукатур"

26

Скоченко В.В.

майстер в/н за професією "Електрогазозварник"

27

Давиденко А.Ю,

майстер в/н за професією "Кухар;кондитер"

28

Пархоменко І.М.

майстер в/н за професією "Перукар ( перукар-модельєр)"

29

Румянцева М.Ю.

майстер в/н за професією "Перукар ( перукар-модельєр)"

30

Шаблинський П.С

майстер в/н за професією "Лісник; лісоруб"

31

Фарина Г.П.

майстер в/н за професією"Муляр; штукатур"

32

Ядута Н.М.

майстер в/н за професією"Муляр; штукатур"

33

Гридякіна О.В.

майстер в/н за професією "Кухар;кондитер"

34

Примаков О.М.

керівник фізичного виховання

35

Дейкун Г.В.

вихователь

36

Єлісеєва Ю.О.

вихователь

37

Хоменко І.В.

соціальний педагог

38

Кузнєц Д.В.

психолог

39

Тищенко І.Ф.

старший майстер

40

Клюєв В.О.

спецпредмети за професією "Столяр будівельний;верстатник деревообробних верстатів, охорона праці

41

Голуб О.Л.

керівник художньої самодіяльності

42

Чмирков І.С.

фізична культура

43 Козюля К.С. майстер в/н за професією"Муляр; штукатур"

Кiлькiсть переглядiв: 342

Коментарi