День фізичної культури і спорту

2012-09-10

У зв’язку з відзначенням 8 вересня 2012 року Дня фізичної культури і спорту та 40-ї річниці з дня будівництва стадіону «Дружба», учнівський та педагогічний колектив ДПТНЗ «Глухівський професійний ліцей» вишикувався на місцевому стадіоні, щоб прийняти активну участь у міських спортивних змаганнях.

/Files/images/IMG_7652.jpgОчолили колону навчального закладу заступник директора з навчально- виховної роботи Скоченко Т.І. та керівник фізичного виховання Стенько Н.О.
В цьому році колектив професійного ліцею приклав всі зусилля, щоб розпочати спортивно-оздоровчу роботу в оновленій спортивній залі. Спортивна команда ліцею постійно активно приймає участь в чемпіонатах міста та області.
Результатом цьогорічних змагань стали вдалий виступ учениці 4 групи Гришанової Світлани з стрільби, де зайняла ІІІ місце, у забігу на 100 метрів учениця 24 групи Білоусова Вікторія поступилася ІІІ місцем вихованцям ДЮСШ й отримала 4 результат.

У змаганнях з міні-футболу у першій зустрічі з командою «Мужність» збірна ліцею отримала перемогу з результатом 1:0.
В особистій першості з шахів працівник ліцею Ніконенко Максим отримав кращий результат з 25-ти учасників змагань та зайняв почесне І місце.