• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Підведення підсумків І етапу конкурсу з професійної майстерності серед майстрів виробничого навчання з професії "Перукар"

Підведення підсумків І етапу конкурсу з професійної майстерності серед майстрів виробничого навчання з професії "Перукар"

2012-10-01

/Files/images/P1190704.JPG

20 вересня 2012-2013 н.р. у ДПТНЗ «Глухівський професійний ліцей» був проведений І етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності серед майстрів виробничого навчання з професії «Перукар». В рамках конкурсу майстри в/н презентували навчальний заклад, виконували завдання теоретичного туру, представили підготовлені методичні розробки уроку, виходячи з власної методичної проблеми, провели фрагменти уроку на тему: «Зачіски романтичного стилю.»/Files/images/P1190759.JPG Під час проведення конкурсу майстри в/н продемонстрували зачіски які відповідали модним тенденціям та вироби які мали елементи, що підкреслювали їх призначення. Використані прикраси відображали цілісність гармонії образу, що створювався, використовувалися також пастижерні вироби та прикраси різного асортименту.
За підсумками теоретичного та практичного турів І етапу конкурсу професійної майстерності за професією «Перукар» за кількістю балів перемогла майстер виробничого навчання ІІ категорії Румянцева Марина Юріївні, яка буде представляти навчальний заклад у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності серед майстрів в/н системи професійно-технічної освіти з професії «Перукар»

Кiлькiсть переглядiв: 142

Коментарi