Вітаємо з перемогою!

2015-11-16

12.11.15 у с.м.т. Недригайлів на базі Недригайлівського ВПУ проходили фінальні змагання з настільного тенісу серед дівчат за програмою XXX обласної спартакіади серед учнів ПТНЗ. У цих змаганнях взяла участь і команда Державного навчального закладу «Глухівське вище професійне училище», яка напередодні виборола це право, вигравши перше місце у зональних змаганнях, подолавши команди ВПУ Кролевця, Путивля та Шостки.

У фінальних змаганнях наші дівчата проявили характер та волю до перемоги і у запеклій боротьбі з командами - переможцями інших шести зональних змаганнях вибороли перше місце. За команду Глухівського ВПУ виступали учениці Кролевецька Вікторія та Кречун Наталія з 14 групи та Семенцова Христина з 24 групи. Всі вони нагороджені грамотами та медалями, а команда – перехідним Кубком обласного Комітету з фізичного виховання та спорту.