• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • ІІ етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності серед майстрів виробничого навчання системи професійно технічної освіти з професії «Перукар»

ІІ етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності серед майстрів виробничого навчання системи професійно технічної освіти з професії «Перукар»

2012-10-09

/Files/images/Румянцева.jpg

В місті Суми в ДПТНЗ «Сумський центр ПТО з дизайну та сфери послуг» відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності серед майстрів виробничого навчання системи професійно технічної освіти з професії «Перукар».

І етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності серед майстрів виробничого навчання з професії «Перукар» проходив в навчальних закладах області, які проводять навчання за цією професією.

За підсумками теоретичного та практичного турів І етапу конкурсу , який проходив в ДПТНЗ « Глухівський професійний ліцей» перемогла майстер виробничого навчання ІІ категорії Румянцева Марина Юріївна і тому вона приймала участь в наступному етапі конкурсу .

Марина Юріївна показала високий рівень підготовки і гідно представила ДПТНЗ «Глухівський професійний ліцей».

Даний конкурс проходив протягом 3 днів, в рамках яких, найкращі майстри виробничого навчання області повинні були показати свою майстерність у важких конкурсних випробуваннях, які передбачали практичну і теоретичну частини.

Модель з весільною зачіскою, яку підготувала і представила майстер виробничого навчання Румянцева М.Ю., була високо оцінена членами журі. За результатами конкурсу ДПТНЗ« Глухівський професійний ліцей » був нагороджений дипломом Управління освіти і науки, молоді та спорту України, а майстер отримала приз глядацьких симпатій.

Кiлькiсть переглядiв: 100

Коментарi