• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Міжнародне співробітництво з Вищою школою агробізнесу в Ломжі.

Міжнародне співробітництво з Вищою школою агробізнесу в Ломжі.

2016-02-23

/Files/images/2014-2015_nr/IMG_20160209_133835.jpg

Міжнародне співробітництво є невід’ємною складовою організації роботи професійно-технічних навчальних закладів Сумської області. Саме така форма співпраці розглядається як важливий фактор реформування та модернізації системи професійно-технічної освіти, її успішної інтеграції до світового освітнього простору та посилення конкурентоспроможності на ринку освітніх послуг.

У лютому 2016 року відбувся візит керівників державних навчальних закладів «Глухівське вище професійне училище» та «Сумське міжрегіональне вище професійне училище» до міста Ломжа республіки Польща, метою якого було налагодження зв’язків з вищим навчальним закладом «Вища школа агробізнесу в Ломжі». Програма візиту була дуже насиченою та передбачала ознайомлення з факультетами, спеціальностями та досвідом роботи польських колег за різними напрямками підготовки. Навчальний заклад пропонує навчання на факультетах медсестринства, фермерства, внутрішньої безпеки, товарознавства, будівництва за рівнями інженера, ліценціата та магістра.

За підсумками візиту між українськими та польським навчальними закладами були укладені договори про міжнародну співпрацю. Підписання угод відкриває нові перспективи у співпраці професійно-технічних навчальних закладів Сумської області з зарубіжними партнерами. Договорами передбачено проходження практики учнями та студентами ДНЗ «Глухівське вище професійне училище», «Сумське міжрегіональне вище професійне училище» на підприємствах республіки Польща та можливість соціального варіанту вступу до «Вищої школи агробізнесу в Ломжі». Обмін викладачами і учнями (студентами) виступає своєрідним каталізатором процесів модернізації і реформування української системи професійно-технічної освіти, забезпечує її органічне входження в міжнародний освітній простір.

Професійно-технічна освіта Сумщини здатна готувати кваліфікованого робітника, органічно адаптованого до життя у світі багатоманітних зв’язків – від контактів із найближчим оточенням до глобальних зв’язків. Стає очевидним, що держава буде тим успішнішою, чим більше громадяни будуть здатні до спілкування зі світом. Міжнародна співпраця державних навчальних закладів «Глухівське вище професійне училище», «Сумське міжрегіональне вище професійне училище» надає можливість підвищити професійну майстерність викладачів, майстрів виробничого навчання та наблизити рівень підготовки кваліфікованого робітника до європейських стандартів.

/Files/images/wsa_lomza.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 107

Коментарi