• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Перукарська справа як форма мистецтва

Перукарська справа як форма мистецтва

2016-11-16

/Files/images/donetsk/IMG_20161114_131524.jpg

14 листопада 2016 року на базі ДНЗ «Сумський центр професійно-технічної освіти з дизайну та сфери послуг» відбувся півфінал Всеукраїнського конкурсу перукарського мистецтва «СНІГОВА КОРОЛЕВА 2016», організатором конкурсу виступила компанія «Estel Україна» в м. Суми.

Участь в конкурсі «Снігова Королева 2016» стала – унікальною можливістю для майбутніх майстрів-перукарів проявити свої творчі здібності у створенні неповторних образів. А для перукарів-початківців – це крок для професійного росту та творчого розвитку.

У півфіналі взяли участь учні п’яти навчальних закладів: ДНЗ «Сумський центр професійно-технічної освіти з дизайну та сфери послуг», ДНЗ «Сумське міжрегіональне вище професійне училище», ДНЗ «Охтирський центр професійно-технічної освіти», ДПТНЗ «Шосткинське вище професійне училище» та ДНЗ «Глухівське вище професійне училище ».

Учасники конкурсу створювали цілісний образ снігової королеви у стильовому напрямку - готика.

Учні ДНЗ «Глухівське вище професійне училище», отримали від компанії Estel цінні подарунки та нагороди: Нестеренко Валерія та Серьожкіна Катерина – диплом півфіналіста, Сидоренко Ганна – диплом півфіналіста в номінації «Міс Креативність», Третяк Вікторія – диплом півфіналіста в номінації «Міс Оригінальність». Майстри, які підготували учнів до конкурсу – М. Ю. Румянцева, Н. С. Непомнящих та І. М. Пархоменко.

Журі та організатори конкурси відмітили високий рівень підготовки учасників конкурсу. Організатор та дистриб’ютор компанії «Estel Україна» Оксенчук Іван Васильович відзначив: «Після перегляду цього показу важко сказати, що образи створювали саме учні. Дуже гарна, професійна і якісна робота. Такі конкурси, як «Снігова Королева», мотивують учнів, виявляють кращих, талановитіших серед них, дають можливість кар’єрному росту».

Адміністрація училища.

/Files/images/donetsk/1479124667167.jpg/Files/images/donetsk/DSC_0066.JPG/Files/images/donetsk/DSC_0291.JPG/Files/images/donetsk/DSC_0001.JPG/Files/images/donetsk/DSC_0295.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 176

Коментарi