• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Участь у фестивалі робітничих професій «My profession is the best»

Участь у фестивалі робітничих професій «My profession is the best»

2016-11-25

/Files/images/donetsk/-irW749RKUE.jpg

22-23 листопада 2016 року на базі ДНЗ «Сумський хіміко-технологічний центр ПТО» відбувся фестиваль робітничих професій «My profession is the best» серед учнів та викладачів іноземної мови.

Метою фестивалю передбачалось сприяння вивченню іноземної мови для розширення доступу викладачів та учнівської молоді до світових економічних, соціальних, освітніх і культурних можливостей, які відкривають знання та використання англійської мови, виявлення обдарувань учнів, підвищення іміджу робітничих професій та фахового рівня викладачів іноземної мови.

Фестиваль передбачав: презентацію відеоролика уроку з іноземної мови за професійним спрямуванням; складання листа другові, який живе за кордоном про Україну з елементами hand-made; презентацію навчального закладу та професії за якою навчається учень з елементами майстер-класу іноземною мовою; самопрезентацію учасників у довільній формі(викладач-учень).

У фестивалі прийняли участь 18 професійно-технічних навчальних закладів Сумської області.

Наш навчальний заклад представляли викладач англійської мови Ступаченко Олена Володимирівна та учениця 24 групи (професія «кухар, кондитер») Гринь Оксана, які були нагороджені дипломами та цінними призами.

Фестиваль робітничих професій «My profession is the best» серед учнів та викладачів англійської мови запам’ятався конкурсантам атмосферою творчості, натхнення і позитивними враженнями від спілкування. Фестиваль переконливо довів, що українська земля багата на талановиту молодь та педагогів, яким будувати нову незалежну державу.

/Files/images/donetsk/iXhSLGcuH8k.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 130

Коментарi