Червону стрічку носять небайдужі

2016-12-05

/Files/images/donetsk/DSCN3238-001.jpg

1 грудня 2016 року в училищі проходила акція "Червону стрічку носять небайдужі"до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом та порозуміння з ВІЛ-позитивними людьми, яка проводилась з метою збереження здоров’я молоді, пропаганди здорового способу життя, формування відповідальної та безпечної поведінки, профілактики інфекції, що передається статевим шляхом, в т.ч. ВІЛ/СНІД.

До акції долучились учні та викладачі училища, військові та поважні гості нашого навчального закладу.Дякуємо всім учасникам за небайдужість!

1 грудня – це день порозуміння з ВІЛ-інфікованими людьми. Соціальний статус, вік і зовнішність людини не можуть свідчити про наявність або відсутність у неї ВІЛ. Ніхто не застрахований від будь-якої хвороби, в тому числі і СНІДу, але кожен з нас може оволодіти знаннями безпечної поведінки щодо зараження ним.

Червона стрічка, стрічка кольору крові, стала атрибутом всіх організацій та небайдужих людей, які займаються проблемами, пов’язаними з профілактикою та лікуванням ВІЛ/СНІДу, а також захисту прав хворих. Це символ протесту проти невігластва, проти дискримінації людей, які живуть з ВІЛ/СНІДом. Це символ надії, що в найближчому майбутньому будуть знайдені ліки, які вилікують від ВІЛ-інфекції.

/Files/images/donetsk/DSCN3233-001.jpg/Files/images/donetsk/DSCN3239-001.jpg/Files/images/donetsk/snid.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 113

Коментарi