Козацька наснага-2016

2016-12-08

/Files/images/brja/IMG_0252.JPG

День Збройних сил України наше училище зустріло гучним спортивним змаганням «Козацька наснага», яке об'єднало у нелегкій боротьбі 3 команди сильних та спритних учнів. Учасники випробовували власні сили у 9 конкурсах, серед яких були естафети, підтягування, перетягування канату, бій на поясах та ін. І навіть така кількість конкурсів виявилась замалою для визначення переможця, тому інтрига трималась до самого завершення програми свята. А в цей час учасники та гості змогли поласувати смачним традиційним козацьким кулішем.

Отже, результати змагання такі:1 місце- команда електрогазозварників на чолі зі своїм відданим наставником В.В.Скоченко,2 місце- команда столярів, 3 місце- збірна команда кухарів та лісників. Вітаємо наших хлопців з великими та малими перемогами та зичимо їм успіху та наснаги для подальших звершень!

Також щиро вітаємо всіх військовослужбовців з Днем Збройних Сил України та бажаємо усім незламної волі в подоланні труднощів військового буття, надійного родинного тилу, богатирського здоров’я та звершення всіх мрій і побажань!

/Files/images/brja/IMG_0230.JPG

/Files/images/brja/IMG_0317.JPG

/Files/images/brja/IMG_0265.JPG
/Files/images/brja/IMG_0303.JPG/Files/images/brja/IMG_0180.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 161

Коментарi