• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Семінар-практикум "Планування та контроль навчально-виробничого процесу – складова професійної комптетентності сучасного менеджера професійно-технічного навчального закладу».

Семінар-практикум "Планування та контроль навчально-виробничого процесу – складова професійної комптетентності сучасного менеджера професійно-технічного навчального закладу».

2016-12-05

/Files/images/brja/G8fqzwaOss8.jpg

На протязі 30 листопада -1 грудня 2016 року на базі ДНЗ «Глухівське ВПУ» проходив семінар-практикум на тему: Планування та контроль навчально-виробничого процесу – складова професійної комптетентності сучасного менеджера професійно-технічного навчального закладу».

Відкрив семінар – практикум заступник Департаменту – начальник управління професійної, вищої освіти, наукової та освітньо-виховної роботи, соціального захисту дітей та правового забезпечення Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Штика Ю.М., висловивши в своїй доповіді проблеми і можливості ПТНЗ в умовах реформування освітньої галузі в Україні.

Своїм поглядом на розвиток ПТНЗ в умовах децентралізації влади в Україні поділився директор ДНЗ «Глухівське ВПУ» Новиков В.В.

Учасники семінару-практикуму мали змогу познайомитися і самостійно створити один з інструментів організації управлінської діяльності, а саме блог під керівництвом методиста НМЦ ПТО у Сумській області Смирнової І.О.

А методист НМЦ ПТО у Сумській області Скиба В.М. окреслив головні засади системи планування та контролю за навчально-виробничим процесом в ПТНЗ.

Також учасників семінару-практикуму ознайомили з вимогами до оформлення бланків ліцензій методист НМЦ ПТО у Сумській області Ященкова Є.І. А от навички складання документації з проведення самоаналізу навчального закладу присутнім довелося відпрацьовувати на практичному занятті.

З актуальним питанням про вимоги до складання робочих навчальних планів і програм за державними стандартами ПТО на модульно - компетентнісній основі ознайомлювала учасників семінару завідуюча сектором прогнозування потреб у професійних навичках відділу професійної освіти і тренінгів Інституту модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України Багмут Ольга Миколаївна. Після довготривалого діалогу сторін, учасники семінару відпрацьовували методику складання робочих навчальних планів за професією «Електрогазозварник» в робочих групах під керівництвом директора НМЦ ПТО у Сумській області Чхайло О.М.

Підсумком семінару-практикуму став виступ кандидата педагогічних наук, доцента в.о. завідуючої кафедри професійної освіти та технологій сільськогосподарського виробництва Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка Ігнатенко Г.В. Вона запропонувала для ознайомлення цікаві інтерактивні методи актуалізації опорних знань у процесі професійної підготовки кваліфікованого робітника.

На протязі двох днів всі учасники активно спілкувалися, плідно працювали, обмінювалися досвідом і були вдячні організаторам за важливий і актуальний семінар.

/Files/images/brja/PmbMJQenfpk.jpg/Files/images/brja/1AprfLveyVQ.jpg/Files/images/brja/cQxhiEI60Lw.jpg/Files/images/brja/MrI0ov6kUpw.jpg/Files/images/brja/nMVfYKDXLV8.jpg/Files/images/brja/nO_0zUv0bDE.jpg/Files/images/brja/oa5ev-lYarE.jpg/Files/images/brja/wvU767Mm2PY.jpg/Files/images/brja/XdUyRaq1IfY.jpg/Files/images/brja/Ym42AQPEW3w.jpg/Files/images/brja/aKf5R7LtSoU.jpg/Files/images/brja/uyx1jqtM9VQ.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 66

Коментарi