Наш заклад визнано найкращим!

2016-12-12

/Files/images/brja/4.jpg

9 грудня 2016 року в Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді відбулась заключна частина Міжнародного форуму «Сучасний стан освіти і науки в Україні. Стратегія розвитку». Захід проходив за підтримки та участі представників Верховної Ради України, народних депутатів України, Кабінету Міністрів України, Національної академії наук України, Національної академії педагогічних наук України, Міжнародної академії освіти і науки, Pegasus Global Business services, INC, ВГУ «Відроджені гімназії України» та інших.

Під час роботи Форуму були обговорені питання щодо координації зусиль та об'єднання фахівців та практиків різних сфер науки й освіти, політиків, громадських діячів і міжнародних експертів навколо найважливішої стратегічної теми: «Сучасний стан освіти і науки. Стратегія розвитку». У рамках Форуму випущено другий том інформаційно-публіцистичного видання «Науковці та освітяни України», який розповідає про розвиток науки і освіти, успіхи та надбання наукової і освітянської еліти. В ньому представлені публікації про наукові установи, навчальні заклади, видатних науковців, достойних освітян, обдарованих дітей, а також розміщені наукові, практичні досягнення та інноваційні підходи у формуванні розвитку системи освіти.

На заході у рамках проекту були відзначені найкращі навчальні заклади, заклади освіти нового типу, професійно-технічні, вищі навчальні заклади України та їх керівники. Сумську область гідно представив державний навчальний заклад «Глухівське вище професійне училище». За об’єктивною оцінкою експертів навчальний заклад визнано переможцем і за високі професійні здобутки, активну участь у розбудові української освіти та науки нагороджено Грамотою та пам’ятною медаллю «За вагомий внесок у розвиток освіти і науки».

/Files/images/brja/5.jpg/Files/images/brja/3.jpg/Files/images/2.jpg/Files/images/1.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 103

Коментарi