Підсумки ІІ етапу конкурсів

2016-12-21

/Files/images/brja/PC270020.JPG

14-15 грудня 2016 року проведено ІІ етап XVII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та VII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів професійно-технічних навчальних закладів області.

У конкурсі взяв участь 41 учень із 27 ПТНЗ області. Під час виконання конкурсних завдань учасники показали достатній та високий рівні знань з української мови та літератури в межах навчальної програми, продемонстрували вміння логічно і грамотно формулювати та обґрунтовувати власні думки.

Від навчального закладу приймали участь у конкурсі учні, які навчаються за професією «кухар, кондитер» Семенцова Христина – 34 група та Стрижакова Яна – 14 група.

Згідно рішення жури ІІ етапу конкурсів Стрижакова Яна посіла 3 місце у XVII Міжнароднму конкурсі з української мови імені Петра Яцика та 3 місце у VII Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів професійно-технічних навчальних закладів області.

Вітаємо переможницю конкурсів та викладача української мови та літератури Московченко Оксану Миколаївну, яка підготувала ученицю!

Кiлькiсть переглядiв: 122

Коментарi