• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Свята мати, Покровонько, накрий нас своєю покровою!

Свята мати, Покровонько, накрий нас своєю покровою!

2013-10-15

/Files/images/sport/ПОКРОВА.jpg

14 жовтня в Україні відзначається одне з найбільш шанованих свят – Покрова Пресвятої Богородиці. Цього дня ми з вдячністю і вірою приймаємо заступництво перед Богом Пресвятої Діви Марії. Покрова – це ще й заступниця козацтва та всього українського воїнства. Саме тому в Україні свято отримало другу назву – «Козацька Покрова».

14 жовтня в День свята Покрови, естафету відродження традицій та звичаїв українського козацтва на Глухівщині, продовжив ДНЗ «Глухівське вище професійне училище» під гаслом: «Козацькі розваги!».

В «Козацьких розвагах» з задоволенням приймали участь курені відповідно до напрямків навчання в нашому училищі. Учасники розваг демонстрували свою силу, спритність, розум, а в перервах між конкурсами лунали українські пісні. Переможці були нагороджені дипломами та солодкими призами. В кінці свята всі бажаючі скуштували справжнього українського куліша!

А в цей час головна команда козаків Глухівського вищого професійного училища змагалася з іншими командами міста де виборола ІІ місце у спортивно-мистецькому святі «Козацькі забави» з нагоди відзначення Дня Українського козацтва і була нагороджена Грамотою Глухівського окремого Гетьманського козацького полку Отаманом Мартиненко І.В.

Свято відбулося на славу!

/Files/images/sport/DSCN2331.JPG

/Files/images/sport/DSC_0342.jpg

/Files/images/sport/DSCN2354.JPG

/Files/images/sport/DSC_0233.jpg

/Files/images/sport/DSC_0308.jpg

/Files/images/sport/DSC_0273.jpg

/Files/images/sport/DSC_0350.jpg

/Files/images/sport/DSCN2357.JPG

/Files/images/sport/DSC_0367.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 69

Коментарi