Випускний вечір

2017-06-30

/Files/images/vipusk_2017/llbNXe7.jpeg

Цього красивого свята немає в жодному календарі. Воно буває лише кілька раз в житті кожної людини, завжди поєднуючи в собі і радість, і сум.

/Files/images/vipusk_2017/zWykoBV.jpeg

Ось і цього літнього дня, 30 червня 2017 року, Глухівське вище професійне училище вітало своїх учнів – випускників, кваліфікованих спеціалістів.

/Files/images/vipusk_2017/h4Md3Zj.jpeg

Церемонія вручення дипломів розпочалася за традицією з офіційної частини, на адресу хлопців та дівчат прозвучали теплі слова заступника директора з навчально – виховної роботи Скоченко Т.І., викладачів, майстрів, керівників фізичного виховання та художньої самодіяльності. А святковий концерт був наповнений жартами, піснями, танцями і, звичайно ж, щирими емоціями та теплою атмосферою. Багато було сказано зворушливих слів і висловлено гарних побажань і випускникам, і батькам, і педагогам. Нехай усі вони здійсняться!

/Files/images/vipusk_2017/a6251AY.jpeg

Випускний вечір – важлива подія для усіх в училищі. Для учнів – це поріг нового часу, професійної зрілості і незалежності, для викладачів та майстрів – хвилювання за подальшу долю своїх вихованців і надія на те, що вона складеться щасливо. На шляху до диплому було багато різного і, хочеться сподіватися, важливого і корисного для наших випускників.

/Files/images/vipusk_2017/FZtoUlZ.jpeg

Свято вдалося!А нам залишається лише повторити настановчі слова: «Дорогий випускнику! Не забувай своє рідне училище! Нехай чистим полотном стеляться твої життєві шляхи! Успіху завжди і у всьому! В добру путь!»

/Files/images/vipusk_2017/i3IMyeD.jpeg

/Files/images/vipusk_2017/DtT9YLj.jpeg

/Files/images/vipusk_2017/KJDsaBN.jpeg

/Files/images/vipusk_2017/pf0GMV2.jpeg

GMT
Звуковая функция ограничена 200 символами
Настройки : История : Справка : Обратная связьЗакрыть
Кiлькiсть переглядiв: 96

Коментарi