Свято знань

2017-09-01

/Files/images/den_znan_2017/Рисунок1.png

Промайнуло літо непомітно,

в спогадах лишився теплий слід,

І училище вам усміхається привітно,

Обіцяючи відкрити новий світ!

Першого вересня наш навчальний заклад знову наповнився веселим гамором, а навчальні кабінети радо зустрічали святково одягнених і усміхнених учнів. Хтось з них прийшов до рідної альма-матер вдруге, втретє... ну а хтось - востаннє чи вперше.

Цього року велику та дружню родину Державного навчального закладу «Глухівське вище професійне училище» поповнили 314 учнів з різних куточків Сумської області. Учнів груп нового набору радо зустрічали адміністрація та педагогічний колектив навчального закладу.

Лунали слова вітань від директора училища, який завірив, що вихованці навчального закладу стануть справжніми професіоналами, гідними громадянами України та її робітничою опорою.

Найкращих учнів старших курсів адміністрацією Вищого професійного училища було нагороджено за успіхи у навчанні й практичній діяльності грамотами і подяками. Також за сумлінну працю були нагороджені грамотами і кращі викладачі.

Окрасою свята стали виступи учасників художньої самодіяльності училища.

Червоною ниткою крізь захід пройшла патріотична тема. Вшанування пам’яті героїв «Небесної сотні» та хвилина мовчання сповнили присутніх гордістю за державу.

День знань - особливе свято, по закінченню якого розпочнуться нелегкі і відповідальні, але цікаві й насичені подіями навчальні будні. Сподіваємось, що першокурсники 2017 року гідно розпочнуть своє учнівське життя та з честю будуть носити звання учня Глухівського вищого професійного училища!

/Files/images/den_znan_2017/IMG_0226.JPG

/Files/images/den_znan_2017/IMG_0235.JPG

/Files/images/den_znan_2017/image111111.jpg

GMT
Звуковая функция ограничена 200 символами
Настройки : История : Обратная связь : DonateЗакрыть
Кiлькiсть переглядiв: 81

Коментарi