• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Підсумки проведення тижнів циклових комісій

Підсумки проведення тижнів циклових комісій

2018-03-05

/Files/images/tsk/klyuv/SAM_0677 - копия.JPG

З метою підвищення загального рівня професійної майстерності та адаптації, формування професійних умінь, надання методичної допомоги з питань теорії та практики викладачам та майстрам виробничого навчання в училищі уже кілька років поспіль творчо, інноваційно, ефективно проводяться тижні циклових комісій. Не став винятком і цей навчальний рік.

В термін з 12 лютого по 16 лютого та з 19 лютого по 28 лютого 2017-2018 н.р. в навчальному закладі були проведені тижні циклових комісій загальноосвітніх дисциплін та будівельного профілю. Метою проведення тижнів було стимулювання розвитку творчого потенціалу учнів, підвищення інтересу до вивчення предметів, узагальнення та розповсюдження досвіду роботи педагогічних працівників. Під час проведення тижнів педагогічні працівники ділились досвідом роботи, проводились позакласні заходи, відкриті уроки теоретичного та виробничого навчання, тренінги, майстер-класи, конкурси фахової майстерності; була проведена виставка методичних напрацювань, стінгазет учнів за професіями. Кожний запланований захід проходив у дусі патріотизму, зацікавленості, творчого натхнення.

Вся робота була спрямована на всебічне підвищення кваліфікації професійної майстерності педагога та на удосконалення навчально-виховного процесу.

Підсумком роботи тижня будівельного профілю був проведений форум-практикум на тему: «Інноваційні технології в сучасній освіті».

/Files/images/tsk/SAM_0694 - копия.JPG

/Files/images/tsk/klyuv/SAM_0606 - копия.JPG

/Files/images/tsk/IMG_20180222_121228.jpg

/Files/images/tsk/IMG_20180226_120700.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 160

Коментарi