• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Тиждень циклової комісії професій сфери послуг

Тиждень циклової комісії професій сфери послуг

2018-04-02

/Files/images/45-rchchya_uchilischa/9.JPG

З метою підвищення загального рівня професійної майстерності та адаптації, формування професійних умінь, надання методичної допомоги з питань теорії та практики викладачам та майстрам в/н в училищі уже кілька років поспіль творчо, інноваційно, ефективно проводяться тижні циклових комісій, не стало винятком і цього навчального року.

У термін з 05.03.2018 р. по 26.03.2018 р. яскраво, святково та творчо пройшов тиждень циклової комісії професій сфери послуг. Розпочався тиждень конкурсом стінгазет, в яких учні висвітлювали особливості своєї професії. Таким чином учні мали змогу ближче познайомитись з обраними професіями, із цікавим і незвичайним.

Була організована виставка методичних напрацювань членів циклової комісії професій сфери послуг. В рамках тижня проведені відкриті уроки теоретичного і виробничого навчання, різноманітні позакласні заходи, які відвідали викладачі та майстри в/н інших професій. По закінченню тижня було проведено засідання круглого столу на тему « Підведення підсумків роботи тижня циклової комісії професій сфери послуг» та спільне засідання циклової комісії професій сфери послуг та будівельного профілю на тему: «Оформлення методичної документації».

/Files/images/45-rchchya_uchilischa/11.JPG

/Files/images/45-rchchya_uchilischa/3.JPG

/Files/images/45-rchchya_uchilischa/4.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 131

Коментарi