• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • На базі ДНЗ "Глухівське ВПУ" пройшов семінар-практикум для майстрів виробничого навчання за професією «Столяр будівельний»

На базі ДНЗ "Глухівське ВПУ" пройшов семінар-практикум для майстрів виробничого навчання за професією «Столяр будівельний»

2018-04-10

/Files/images/45-rchchya_uchilischa/IMG_1641.JPG

04-05 квітня 2018 року на базі ДНЗ «Глухівське вище професійне училище» проходив семінар-практикум для майстрів виробничого навчання за професією «Столяр будівельний» на тему: «Підготовка кваліфікованих робітників деревообробного профілю у сучасних ринкових умовах». Майстрам виробничого навчання презентували модель соціально-економічного кластеру в рамках роботи Деревообробного навчально-практичного центру з упровадження інноваційних технологій ДНЗ «Глухівське вище професійне училище», співпрацю училища з органами місцевої влади щодо благоустрою міста директор училища Новиков В.В. та заступник міського голови Васильєва М.І. Заступник директора з методичної роботи Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Сумській області Скиба В.М. підкреслив у своєму виступі провідну роль майстра виробничого навчання в сучасних умовах підготовки кваліфікованого робітника деревообробної галузі. Учасники семінару-практикуму відвідали деревообробну виставку мистецьких робіт Олександра Ковальова «Коли оживає дерево». Кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри технологічної та професійної освіти Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра ДовженкаДещенко О. М. познайомив майстрів виробничого навчання з новітніми способами художньої обробки деревини, а також продемонстрував майстре-клас по перенесенню художнього зображення на дерево. Кожен учасник мав змогу спробувати свої сили в новій техніці обробки деревини. Майстри виробничого навчання ДНЗ «Глухівське вище професійне училище» Лукаш В.І., Шаблинський П.С. провели майстер-класи на теми: «Збирання тумби-столу трансформеру» та «Виготовлення та збирання приліжкової тумби», поділилися досвідом з виготовлення корпусних меблів та меблів з деревини.

/Files/images/45-rchchya_uchilischa/IMG_1639.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 187

Коментарi