• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Участь у другому етапі творчої майстерні в рамках проекту «Упровадження інтегрованого навчання при підготовці кваліфікованих робітників з професій «Кухар», «Кондитер».

Участь у другому етапі творчої майстерні в рамках проекту «Упровадження інтегрованого навчання при підготовці кваліфікованих робітників з професій «Кухар», «Кондитер».

2018-04-25

/Files/images/45-rchchya_uchilischa/Хлеб.jpg

18-19 квітня 2018 року в Шосткинському вищому професійному училищі проведено творчу майстерню в рамках проекту «Упровадження інтегрованого навчання при підготовці кваліфікованих робітників з професій «Кухар», «Кондитер».

У заході взяли участь майстри виробничого навчання, викладачі спецдисциплін та іноземної мови з 23 закладів професійної (професійно-технічної) освіти області.

Під час засідання представлено результати дослідження другого (проміжного) етапу проекту: мультимедійні презентації рецептів та технологій приготування обраних страв історичної та сучасної української кухні різних регіонів Сумщини, відеофрагменти майстер-класу українською, англійською та німецькою мовами.

Учасники заходу брали участь у чотирьох майстер-класах. За результатами відпрацювання практичних навичок представники закладів отримали сертифікати учасника.

Ми відвідали позаурочний захід інтегрований – кулінарний батл «Шеф-кухар: «він» чи «вона», ознайомились з комплексно-методичним забезпеченням кабінетів іноземної мови, професійно-теоретичної підготовки, кухонь-лабораторій за професіями «Кухар», «Кондитер».

Під час дослідження ми відтворили старовинний рецепт приготування Старокирилівського хліба, на основі якого нами було розроблено осучаснені рецептури хлібів Глухівщини: «Глухівський весняний», «Миланівський цибулевий», «Антонівський житній», «Михайлівський», «Настасівський», «Славбургер», «Пампушки святкові ароматні», «Трохимівський», «Мар’янський».

Результатом роботи нашої творчої групи став збірник хлібів Глухівщини, який отримав схвальні відгуки від підприємців «хліборобів» нашого міста і був представлений в рамках проекту.

/Files/images/45-rchchya_uchilischa/Хлеб 2.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 117

Коментарi