І знов перемога!

2018-05-15

/Files/images/perukar_2018/viber image.jpg

Учениця 11 групи «Перукар(перукар-модельєр)» «Глухівського вищого професійного училища» Катерина Міхалева (майстри виробничого навчання Непомнящих Наталья і Румянцева Марина) прийняла участь у XVІ Міжнародному Фестивалі перукарського мистецтва , моди і дизайну «Кришталевий янгол " & Кубок Євразії з перукарського мистецтва . Організатори щорічного Чемпіонату: Компанія «ESTEL» та Київська Академія перукарського мистецтва.

В рамках фестивалю було представлено шоу зачісок з елементами майстер-класу від команди відомих перукарів з Італії, Греції, Турції та Ірану.

Катерина пройшла відбірковий тур до чемпіонату,який проходив на базі Глухівського ВПУ в номінації « Креативне фарбування» і за результатами оцінок журі – показала найкращий результат. Фінал VІІ Всеукраїнського Чемпіонату з колористики ««Estel Color» пройшов на масштабній сцені Київської академії перукарського мистецтва – це унікальне, грандіозне, та феєричне видовище краси і моди. Катерина продемонструвала свою роботу , а саме цілісний образ :креативне фарбування волосся, зачіска, макіяж,одяг моделі. Журі оцінили образ моделі , звернули увагу на професіональний і технологічний рівень виконання роботи і з 32 учасників даної номінації , Катерина посіла почесне 1 місце,отримала кубок, диплом, сертифікати на придбання професійної косметики для волосся, на подальше навчання. Бажаємо Катерині успіхів і нових перемог.

/Files/images/perukar_2018/vibe2r image.jpg/Files/images/perukar_2018/22viber image.jpg/Files/images/perukar_2018/viber ima5ge.jpg/Files/images/perukar_2018/vi22222ber image.jpg/Files/images/perukar_2018/v222222iber image.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 264

Коментарi