Участь у конкурсі «Учень року – 2018»

2018-05-21

/Files/images/perukar_2018/Рисунок3.jpg

У рамках заходу «Тобі, Україно, європейська державо» 17-18 травня на базі ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшов конкурс «Учень року – 2018» серед закладів професійно-технічної освіти Сумської, Харківської та Чернігівської областей.

Наш навчальний заклад представляла Семенцова Христина, учениця 44 групи за професією «Кухар, кондитер» під керівництвом майстра виробничого навчання Лукаш Оксани Михайлівни.

На першому етапі, 17 травня, Христина представила свої захоплення, інтереси, вподобання у вигляді власноруч створеної книги «Через терни до зірок».

/Files/images/perukar_2018/Рисунок4.jpg

/Files/images/perukar_2018/Рисунок5.jpg

Конкурс «Світ моїх захоплень» переконав усіх, що у нас дуже талановита молодь. Зокрема, у цьому конкурсі, у виконанні нашої учениці, прозвучала дуже цікава інтерпретація українських пісень, яка супроводжувалась гарними танцювальними елементами.

/Files/images/perukar_2018/Рисунок6.jpg

18 травня молодь змагалася ще у двох конкурсах. Майстер-клас «Я роблю це так» містив в собі презентацію навчального закладу, який був представлений вигляді 3 D книги, створеної власними руками.

Під час проведення майстер-класу з професії «Кухар, кондитер» під назвою «Квіткова феєрія», учениця презентувала букети з виготовлених власноруч кондитерських виробів (пряників, кейк-попсів та зефіру), які підкорили не тільки журі, а й глядачів.

/Files/images/perukar_2018/Рисунок1.jpg

/Files/images/perukar_2018/Рисунок2.jpg

Конкурс на кращий нарис, листівку, власний вірш з теми «Професія – сьогодні, кар’єра – завтра, успіх – завжди» Христина представила як майбутній доктор кулінарних наук. Її акторська майстерність була на висоті.

Наша учениця Семенцова Христина гідно представила навчальний заклад та стала переможцем у номінації «Міс артистизм», за що була нагороджена дипломом та цінними подарунками.

/Files/images/perukar_2018/Рисунок7.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 247

Коментарi