День фізичної культури та спорту

2018-09-06

/Files/images/IMG-807a31cfbfc3589a0780ec1efed17a14-V.jpg

Всім відомо, що найціннішим скарбом для людини є здоров’я, а кращим другом здоров’я був і залишається спорт. Доброю традицією Друга субота вересня - День фізичної культури і спорту на Україні. Цей день - можливість для українців згадати видатних спортсменів, яких подарувала світові Україна, і порадіти тому, що на зміну старшому поколінню йдуть молоді легенди.

У Державному навчальному закладі «Глухівське ВПУ» також було проведено Тиждень фізичної культури і спорту.

Мабуть неможливо переоцінити важливість фізичного виховання для гармонійного і всебічного розвитку особистості. Саме тому в Державному навчальному закладі «Глухівське вище професійне училище» велика роль надається урокам фізичної культури та участі в спортивних змаганнях міста та області.

Впродовж тижня робота викладачів фізичної культури Примакова Олександра Миколайовича, Журіна Олександра Володимировича та Ісаєва Дмитра Сергійовича була спрямована на виховання любові до фізкультури та спорту; виховання у підлітків колективізму, дисциплінованості, сміливості, витримки, спортивного азарту; вдосконалення фізичних вмінь й навичок учнів, забезпечення їх рухової активності, сприяння емоційного настрою.

Програма тижня була надзвичайно насиченою та охоплювала різного роду заходи. З впевненістю можна зазначити, що проведенням та результатами тижня залишились задоволені як учні, так і педагогічні працівники учбового закладу.

Бажаємо учням подальших успіхів та натхнення у міських та обласних змаганнях.

/Files/images/IMG-c344324999d32cda2694182c34163e8e-V.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 70

Коментарi