• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Презентація професії "Продавець продовольчих товарів"

Презентація професії "Продавець продовольчих товарів"

2013-10-28

/Files/images/brja/IMG_5553.JPG

З метою профорієнтації зайнятого та незайнятого населення 28 жовтня 2013 р. у ДНЗ «Глухівське вище професійне училище» проходила презентація професії «Продавець продовольчих товарів». В фойє ДНЗ "Глухівське вище професійне училище" була розгорнута виставка, де були представлені професії, за якими проводиться навчання в училищі. Заступник директора з навчально-виробничої роботи Крученко С.В. познайомила присутніх з переліком професій, за якими можна навчатися та проінформувала про умови вступу до навчального закладу.

Далі присутні змогли переглянути відеоролик, в якому представлена презентація навчального закладу від його заснування і до сьогодення.

Майстер виробничого навчання вищого професійного училища, Воробйова Н.В., проінформувала присутніх про можливість отримати професію продавець продовольчих товарів на базі ДНЗ «Глухівське вище професійне училище», ознайомила з історією професії. Відбулась мультимедійна презентація та знайомство з навчальною базою. Особливу зацікавленість викликала у присутніх екскурсія по майстерням, лабораторіям та класам, яка відбулася по закінченню презентації професії «Продавець продовольчих товарів».

Проведення таких заходів допомагає молоді обрати професію, актуальну на ринку праці, реалізувати свої творчі та професійні здібності.

/Files/images/brja/IMG_5551.JPG/Files/images/brja/IMG_5561.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 281

Коментарi