Весь світ кидає палити

2019-05-30

/Files/images/den_bez_palnnya/в.jpg

31 травня – у цей день в усьому світі проходять акції по боротьбі з курінням - день без тютюну, тобто день, вільний від тютюнового диму. /Files/images/den_bez_palnnya/банер_1_2х2.jpg

Він був запроваджений у 1987 році Всесвітньою організацією охорони здоров'я. Перед світовою спільнотою було поставлено завдання - добмогтися, щоб у 21 столітті проблема куріння тютюну зникла. Курцями є більше половини всього чоловічого населення планети і близько чверті жіночого./Files/images/den_bez_palnnya/hookah_2.jpg

Кожна цигарка скорочує життя на кілька хвилин. В Україні склалася особливо небезпечна ситуація щодо активного поширення тютюнопаління у молодіжному середовищі. Не менш небезпечним є пасивне куріння, особливо для дітей та молоді. Саме воно спричиняє численні бронхіти, пневмонії, астми, серцево-судинні та неврологічні ускладнення.

/Files/images/den_bez_palnnya/shho-robiti-.jpg

Запровадження в Україні з вересня 2012 року повної заборони тютюнової реклами, згідно підписаного Президентом України закону, запровадження з жовтня 2012 року великих попереджень з малюнками на тютюнових пачках, згідно Постанови КМУ, звільнення закладів громадського харчування та культури від тютюнового диму, здатні підтримати позитивну тенденцію до скорочення поширеності куріння в нашій державі, що призведе до подальшого скорочення числа викликаних тютюном хвороб та смертей.

Всесвітній день боротьби з тютюнопалінням є ще однією нагодою для усвідомлення небезпеки, яку несе здоров’ю суспільства тютюнопаління; допомоги людям, які бажають позбутися цієї шкідливої звички та пересторога для тих, хто ще не спробував курити.

Національний сервіс з надання допомоги у припиненні куріння: http://stopsmoking.org.ua/

/Files/images/den_bez_palnnya/img236.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 74

Коментарi