Учнівська творчість

2013-12-27

/Files/images/shevchenko/taras1.jpg

Вже стало традицією, що учні ДНЗ «Глухівське вище професійне училище» щороку беруть участь у Всеукраїнському конкурсі учнівської творчості серед учнів професійно-технічних навчальних закладів.

Цей конкурс проходить у двох номінаціях: «Література» та «Історія України і державотворення». Цього року конкурс проходив під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої!» та був присвячений Шевченківським дням. І етап його тривав з 11 листопада по 20 грудня 2013 року. До розгляду в конкурсі приймалися роботи з історії та літератури на тему: «Україна, як і великий наш Кобзар,– вічні».

Конкурсні роботи з історії несли дослідницький характер, де залучалися оригінальні джерела (архівні матеріали, щоденники та інше), роботи з літератури були різножанрові.

За результатами журі конкурсу, найкращі учнівські творчі роботи були відіслані для участі у ІІ етапі конкурсу до Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Сумській області. У номінації «Історія України і державотворення» переможницею стала Рашевська Аліна, учениця І курсу; у номінації «Література» – Катаманова Олена, учениця І курсу, та Демченко Ганна, учениця ІІ курсу, які виявили неабиякі творчі здібності та поетичний хист.

Слід зазначити, що мета проведення конкурсу учнівської творчості досить важлива, адже участь у ньому сприяє активізації виховної та патріотичної роботи серед учнівської молоді, вивченню спадщини Т. Шевченка, виявленню художніх і літературних здібностей та обдарувань підростаючого покоління.

/Files/images/shevchenko/Рисунок1.jpg/Files/images/shevchenko/Рисунок3.png/Files/images/shevchenko/Рисунок3.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 96

Коментарi