• Ви знаходитесь тут:

 • Головна
 • Інформація про заклад

Інформація про заклад/Files/images/фасад.JPG

ДНЗ «Глухівське вище професійне училище» - єдиний навчальний заклад північного регіону Сумщини, який готує кваліфікованих робітників на базі повної середньої освіти та базової середньої освіти згідно з отриманими ліцензіями на здійснення професійно-освітньої діяльності за такими професіями:
Ø перукар(перукар-модельєр)
Ø столяр будівельний, верстатник деревообробних верстатів
Ø кухар, кондитер
Ø електрогазозварник
Ø муляр, пічник, штукатур
Ø оператор комп’ютерного набору
Ø лісник, єгер, рамник
Ø столяр будівельний, тесляр.

Мова освітнього процесу: українська

/Files/images/Виробниче навчання електрозварників.jpg/Files/images/лысоруб.jpeg/Files/images/Столяр.jpeg/Files/images/Виробниче навчання з перукарської справиі.jpg


Для підготовки кваліфікованих робітників училище має відповідну матеріально-технічну базу: 7 виробничих майстерень і лабораторій, 22 навчальних кабінети загальноосвітньої та професійно-теоретичної підготовки, бібліотеку, спортивну і актову зали, їдальню, гуртожиток, два комп’ютерних класи, з підключенням до мережі Інтернет.
Усвідомлюючи надзвичайну відповідальність за виховання і навчання молодого покоління, покладену на педагогічних працівників суспільством, реалізуючи принципи доступності та якості освіти, ДНЗ «Глухівське вище професійне училище» має ряд пріоритетних напрямків для розвитку навчального закладу.
Експериментальна діяльність – це один із шляхів підвищення професійного рівня педагогічних працівників освітньої установи, а також форм побудови особистісно-орієнтованої педагогічної системи. Педколектив училища працює в форматі обласного експериментального педагогічного майданчика з проблеми «Розвиток методичної компетентності майстрів виробничого навчання», діяльність якого спрямована на створення дієвої системи розвитку методичної компетентності майстра.
Для забезпечення виконання пріоритетних напрямків в училищі створено регіональний навчально-практичний центр ТОВ з II «Хенкель Баутехнік ("Україна)» що дає можливість підвищити якість підготовки робітничих кадрів для будівельної галузі. Робота центру позитивно впливає на розвиток будівельної індустрії регіону та професійно-технічної освіти в частині підготовки кваліфікованих робітників, надає можливість продемонструвати унікальні можливості новітніх будівельних технологій, сприяє збереженню та раціональному використанню пам’яток архітектури.
ДНЗ «Глухівське вище професійне училище» ставить задачу: через інноваційну модель – соціально-економічний кластер - забезпечити розвиток начального закладу в економічному і соціальному напрямках. Ресурсами соціально-економічного кластера з деревообробного профілю виступає сукупність засобів виробництва у формі кадрових, фінансових, матеріальних, інфраструктурних джерел у форматі соціального партнерства між ДНЗ «Глухівське вище професійне училище», КП «Сумиоблагроліс» та органами місцевої влади. Заклад приймає активну участь у виготовленні меблів, в рамках програми «Дитячі меблі Сумщини 2011-2015», прийнятою Сумською обласною радою, яка надає можливість виготовлення та забезпечення меблями навчальних закладів та закладів охорони здоров’я, що відповідають віковим параметрам дітей та гігієнічним вимогам. Така співпраця надає можливість отримати готовий виріб, який виготовлений на Сумщині з місцевої екологічно чистої сировини, забезпечує збільшення надходжень до місцевих бюджетів, підвищує професійну компетентність учнів – майбутніх кваліфікованих робітників, має важливу соціальну складову.
Щороку учні приймають участь в обласних та Всеукраїнських конкурсах, як результат маємо визнання та нагороди. Останніми із них є: І місце в обласному конкурсі на кращий професійно-технічний навчальний заклад Сумської області у 2010-2011 н. р., ІІІ місце на Всеукраїнському конкурсі Інтел Еко – Україна 2012, ІІІ місце у ІІ етапі 12 Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика, золота медаль Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти - 2012» та ін.
В складних умовах, сьогодення колектив училища вирішує питання по створенню умов для формування та розвитку учнівської молоді як фахівців і особистостей.
Для перегляду історії училища, перейдіть до розділу сайту "Історія училища".
Для перегляду інформації про адміністративний склад училища, перейдіть до розділу сайту "Адміністрація училища".
Для перегляду інформації про викладачів училища, перейдіть до розділу сайту "Педагогічний колектив".
Кiлькiсть переглядiв: 1179

Коментарi

 • Адмін

  2017-09-22 20:38:01

  (05444) 3-22-47...

 • Алена

  2017-09-18 15:05:57

  Есть номера телефонов училища?...

 • Адмін

  2017-06-08 13:34:48

  Екатерина, для поступления в наше училище ЗНО сдавать не нужно....

 • Екатерина

  2017-01-15 17:31:59

  Нужно ли сдавать ЗНО чтобы поступить на парехмахера-модельера? И какие?...

 • Ярослава

  2015-09-29 11:26:50

  0638041647 позвоните очень нужно...

 • Ярослава

  2015-09-29 11:24:38

  Возможно ли поступить к вам на оператора на второй курс потому как в г.Шостка отучилась первый курс, так вот возможно ли это в начале года????......

 • катя

  2015-07-26 10:53:38

  хочу поступить на повара кондитера...