В ліцеї пройшов Олімпійський урок.

2012-09-05

/Files/images/IMG_7642.JPG

Відповідно до Положення про Всеукраїнський Олімпійський урок затвердженого НОК України 03.01.2012р., з метою відзначення Дня фізичної культури і спорту, ДПТНЗ «Глухівський професійний ліцей» 05.09.12р. відкрив Олімпійський тиждень загальним Олімпійським уроком.

420 учнів та їх наставників зібралися в святковій залі ліцею з цікавістю вивчали історію зародження та проведення Олімпійських ігор від Стародавньої Греції до сучасності.

Літня Олімпіада 2012 яка проходила в Лондоні, як виявилось для учнів стала яскравою подією. Завдяки телебаченню всі учні пильно спостерігали за перебігом Олімпіади. Під час Олімпійського уроку присутні з задоволення пригадали всіх призерів України, а саме 18 представників нашої Держави, які у Великобританії піднімалися на п’єдестал пошани.

/Files/images/IMG_7644.JPGНа Олімпійський урок завітала шановна гостя, глухівчанка, діючий ветеран спорту з легкої атлетики та поліатлону, багаторозова чемпіонка України з легкої атлетики та призер чемпіонатів світу і Європи з легкоатлетичного багатоборства, Шведова Катерина.

Гостя розповіла присутнім ,що нещодавно повернулася з чемпіонату Европи по легкій атлетиці серед ветеранів спорту, де Катерина посіла 4 місце в віковій категорії 65-69 років. Присутні з захопленням слухали розповіді гості про Великий спорт в якому вона уже більше, ніж все життя. Чемпіонка України поділилася своїми намірами на майбутні спортивні досягнення , побажала учням і всім присутнім міцного здоров’я, а це не можливо без занять спортом.

Стоячи оплесками з квітами проводжали шановну гостю. І це не кінець, це тільки початок.

Кiлькiсть переглядiв: 81

Коментарi