• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • ДПТНЗ «Глухівський професійний ліцей» - флагмани освіти і науки України !

ДПТНЗ «Глухівський професійний ліцей» - флагмани освіти і науки України !

2012-09-28

/Files/images/Вручение Флагман.jpg

27 вересня 2012 року в приміщенні Великого конференц-залу Національної академії наук України відбулось урочисте святкування заключної частини щорічного Загальнонаціонального проекту «Флагмани освіти і науки України».

Організатори: Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Кабінет Міністрів України та Український видавничий центр «Галактика-С».

Проведення Проекту проходить за підтримки Адміністрації Президента України, Верховної Ради України.

Проведення Загальнонаціонального проекту – це пошук нових шляхів модернізації національної ідеї, ціннісних орієнтирів, виховного ідеалу, нових тенденцій в освіті, обмін досвідом між педагогами, діячами науки і культури, встановлення конструктивного діалогу з представниками владних структур і громадськістю. Завдяки проведенню такого заходу громадськість дізнається про роботу та перспективи розвитку навчальних закладів, діяльність педагогічної та наукової еліти, адже саме вони забезпечують входження України до кола наукових лідерів світу.

Завдяки проведеному рейтингу Міністерством освіти і науки Автономної Республіки Крим, управліннями освіти і науки обласних державних адміністрацій та міськими радами, інститутами післядипломної освіти, а також громадськими об’єднаннями були визначені кращі представники галузі, гідні носити звання «Флагман освіти і науки України».

/Files/images/Флагман общ.jpg

Серед близько 300 лауреатів Проекту, переможцем у номінації професійно-технічні навчальні заклади було визнано ДПТНЗ «Глухівський професійний ліцей». Переможцю Проекту була вручена грамота «За вагомий внесок у розвиток освіти та науки України» та медаль «Флагман освіти і науки України 2012» Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, а також видання «Флагмани освіти і науки України».

Кiлькiсть переглядiв: 298

Коментарi