Рідному училищу - 45!

2017-10-02

/Files/images/45-rchchya_uchilischa/DSC_1469.jpg

Нашому рідному училищу вже 45 років! Поважний вік для навчального закладу – є що згадати, над чим задуматися, та найголовніше – є чим пишатися, адже сьогодні Глухівське вище професійне училище – престижний освітній центр Сумщини, міцна база професійної освіти України.

45-річчя училища – це не тільки історична віха, це рубіж, який дає можливість озирнутися назад і згадати пройдений шлях, згадати добрим словом тих, хто зробив значний внесок для того, щоб сіяти розумне, добре і вічне.

Така знакова дата – це привід для теплих зустрічей і світлих спогадів. Нашому училищу є що пригадати і є ким пишатися, бо воно виховало цілу плеяду прекрасних, талановитих і розумних людей.

29 вересня 2017 року з нагоди Дня народження Глухівського вищого професійного училища відбулися святкові урочистості. В актовій залі був аншлаг, а теплим, щирим поздоровленням, здавалося, не буде кінця.

Відкриваючи урочистий захід, директор ВПУ В’ячеслав Володимирович Новиков розповів про здобутки і перемоги училища, подякував колегам за плідну роботу, за впровадження інноваційних підходів у навчанні та вихованні, розширення матеріально – технічної бази, за підготовку висококваліфікованих робітників.

Грамоти та подяки за плідну педагогічну діяльність та вагомий внесок у розвиток училища в цей день отримали і молоде покоління педагогів, і володарі освітянської ниви минулих часів.

Щирими оплесками вітали гості свята директорів навчального закладу минулих років, які пригадали історичні витоки функціонування училища та висловили позитивні враження про сучасні здобутки і досягнення ВПУ.

"45 років - це багато чи мало?" - це питання червоною ниткою пройшло крізь усе свято. І колектив, і гості погодилися - це чудовий вік, до якого навчальний заклад підійшов зі значними досягненнями, новими перспективами і статусом одного з кращих професійно – технічних закладів області, України. Тож, – так тримати, ювіляри!!!

/Files/images/45-rchchya_uchilischa/DSC_1359_01.JPG/Files/images/45-rchchya_uchilischa/DSC_1295.JPG/Files/images/45-rchchya_uchilischa/DSC_1265.JPG/Files/images/45-rchchya_uchilischa/DSC_1296.JPG

GMT
Звуковая функция ограничена 200 символами
Настройки : История : Обратная связь : DonateЗакрыть
Кiлькiсть переглядiв: 101

Коментарi