• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Участь у ІІ етапі XVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та VIІІ Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів ПТНЗ

Участь у ІІ етапі XVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та VIІІ Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів ПТНЗ

2017-12-18

/Files/images/nova_2017/P1640943.JPG

14-15.12.2017 на базі ДНЗ «Сумське міжрегіональне вище професійне училище» відбувся ІІ етап XVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та VIІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Основна мета конкурсу – сприяння утвердженню державного статусу української мови, піднесення її престижу серед учнівської молоді, виховання шанобливого ставлення до культури і традицій українського народу.

У конкурсі взяли участь 41 учень із 27 ПТНЗ області. Під час виконання конкурсних завдань учасники показали достатній та високий рівні знань з української мови та літератури в межах навчальної програми, продемонстрували вміння логічно і грамотно формулювати та обґрунтовувати власні думки.

Від навчального закладу приймали участь у конкурсі учні, які навчаються за професією «кухар, кондитер» Третяк Вікторія – 14 група та Стрижакова Яна – 24 група.

Згідно рішення жури ІІ етапу конкурсів Стрижакова Яна посіла 2 місце, Третяк Вікторія 3 місце у XVIIІ Міжнароднму конкурсі з української мови імені Петра Яцика. У VIІI Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів професійно-технічних навчальних закладів області Стрижакова Яна посіла 1 місце, Третяк Вікторія 2 місце.

Вітаємо переможниць конкурсів та викладача української мови і літератури Московченко Оксану Миколаївну, яка підготувала учнів!

/Files/images/nova_2017/P1650041.JPG

/Files/images/nova_2017/P1640964.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 255

Коментарi