• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Збір лідерів учнівського самоврядування та обдарованої молоді професійно-технічних навчальних закладів Сумської області

Збір лідерів учнівського самоврядування та обдарованої молоді професійно-технічних навчальних закладів Сумської області

2012-04-26

Збір лідерів учнівського самоврядування

Лідери учнівського самоврядування та обдарована молодь професійно-технічних навчальних закладів області взяли участь в навчально-оздоровчому зборі, який відбувся на базі Глухівського професійного ліцею.

«Навчально-оздоровчі збори є чудовою нагодою для лідерів учнівства професійно-технічних закладів області не тільки змістовно провести час, а й обмінятися досвідом, спланувати спільні заходи на майбутнє, через живе спілкування краще пізнати себе і інших», - відзначив перший заступник начальника управління освіти і науки облдержадміністрації Ігор Козолуп.

Протягом навчально-оздоровчої зміни молодь взяла участь у тренінгу, який проводили фахівці управління у справах дітей, сім’ї і молоді облдержадміністрації, «Лідер в тобі», презентували звіти щодо діяльності учнівського самоврядування в навчальних закладах, змагалися в спортивних вправах.

Президент учнівського самоврядування професійно-технічних навчальних закладів області Руслан Кастін впевнений, що проведення подібних заходів, де молодь цікаво і корисно проводить час, є потужним поштовхом у їх розвитку та самореалізації.

Учасники збору відвідали визначні місця Глухівщини та ознайомилися з історією цього краю. Гарною пам’яткою про навчально-оздоровчий збір та його учасників стане висаджена березова алея, яка згодом стане окрасою міста Глухів.

Кiлькiсть переглядiв: 82

Коментарi