• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Високі досягнення профтехосвіти Сумщини

Високі досягнення профтехосвіти Сумщини

2012-03-06

Нагородження золотою медаллю

Золотою медаллю був нагороджений ДПТНЗ «Глухівський професійний ліцей» на ІІІ Міжнародній виставці «Сучасні навчальні заклади - 2012», яка пройшла у м. Києві

На виставці було представлено 765 провідних навчальних закладів, центрів, підприємств, асоціацій, видавництв з 27 регіонів України, а також учасників з Росії, Чехії, Естонії, Швейцарії, Словаччини, Польщі, США. У тому числі: 118 – університетів, академій, інститутів, коледжів, технікумів, національних та науково-методичних центрів, міжнародних установ; 480 – закладів післядипломної освіти, шкіл, гімназій, ліцеїв, дошкільних та позашкільних освітніх закладів; 27 – регіональних органів управління освітою; 106 - навчально-методичних центрів професійно-технічної освіти, асоціацій, училищ; 34 – організації, які співпрацюють із закладами освіти, видавництва, засоби масової інформації.

У номінації «соціальне партнерство у контексті розвитку навчального закладу: професійно-технічної та загальної середньої освіти» ДПТНЗ «Глухівський професійний ліцей» було відмічено золотою медаллю.

Кiлькiсть переглядiв: 73

Коментарi